Африканський пил накрив острів Крит


Африканський пил накрив острів Крит

​22 березня африканський пил накрив грецький острів Крит і пофарбував небо над ним в оранжево-червоний колір, видимість не перевищує кілька сот метрів, багато людей страждають через проблеми з диханням, повідомляють критські ЗМІ.

«Неймовірна явище погоди спостерігається на Криті останні кілька годин. Африканський пил покрив острів, небо почервоніло. Все нагадує пустелю, в порту Іракліон і в Агіа Пелагія море «зникло» з горизонту», – пише видання cretalive.gr.

Атмосфера задушлива, і більшість людей залишаються вдома. Є високий ризик для пацієнтів з респіраторними проблемами, пише сайт.

За його даними, пульмонологи випустили попередження про небезпеку пилу для здоров’я.

Жителі острова виходять на вулицю в масках або закриваючи обличчя хустками, деякі використовують протигази.

Відомий грецький метеоролог Маноліс Ленкас назвав «дуже серйозним випадком» нинішню пилову бурю з Африки. За його словами, причиною став дуже високий тиск, рух повітря почався з узбережжя Північної Африки і з заходу прийшов на острів, в результаті теплі повітряні маси принесли з собою пил.

Интересные достопримечательности:Рубрики: Без рубрики
Вы можете отслеживать ответы на эту запись через RSS 2.0. Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не допускается.
Оставить Ответ

XHTML: Вы можете использовать, эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>