Коли Wizz Air полетить до Лісабона, Талліна та Лондона?


Коли Wizz Air полетить до Лісабона, Талліна та Лондона?

​Лоукостер Wizz Air переніс відкриття рейсів з Києва до Лісабона і Талліна на два місяці – з 19 квітня на 21 червня 2018 року.

Про це є інформація в системі бронювання авіаперевізника. Пасажири, які купили квитки на ці рейси, отримують листи про скасування рейсів і про можливості повернення коштів чи перебронювання.

Крім перенесення запуску новий рейсів, Wizz Air також з квітня на червень відклала збільшення частоти на маршрутах з Києва до Меммінген, Дортмунд, Братиславу, Кельн, Копенгаген, Ларнаки і Ганновер.

Подібні дії лоукостера можуть бути пов’язані з перенесенням терміну отримання третього літака для київської бази.

Передбачалося, що третій борт надійде в Жуляни в квітні 2018 року, після чого Wizz Air має відкрити нові рейси в Лісабон і Таллін і збільшити частоту польотів на вже існуючих напрямках.

Між тим рейси зі Львова у Лондон (Лутон) почнуть виконувати на 4 місяці раніше – з 1 травня 2018 року, а не з 1 вересня, як було оголошено. Частота рейсів не змінилася і буде тричі на тиждень. Квитки вже в продажу на сайті авіакомпанії.Рубрики: Без рубрики
Вы можете отслеживать ответы на эту запись через RSS 2.0. Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не допускается.
Оставить Ответ

XHTML: Вы можете использовать, эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>