МАУ розпочала польоти між Києвом та Торонто


МАУ розпочала польоти між Києвом та Торонто

​6 червня перший літак МАУ вилетів з київського аеропорту Бориспіль в найбільший діловий центр Канади Торонто. Відтепер авіакомпанія буде здійснювати регулярні рейси в Канаду з частотою три рази в тиждень по понеділках, середах і суботах на далекомагістральних літаках Boeing 767-300ER.

Відповідно до опублікованого розкладу, починаючи з жовтня польоти будуть виконуватися по середах і суботах. З Києва рейси заплановані на 11:10, з Торонто – на 23:15. Час у дорозі становитиме 10 годин 15 хвилин у бік Канади і 9 годин 50 хвилин в зворотному напрямку.

«Торонто – новий логічний пункт на карті польотів МАУ в Північній Америці, де проживає одна з найчисельніших українських діаспор, яка зацікавлена ​​в зручному прямому повітряному сполученні з історичною батьківщиною. Крім того, пасажири з багатонаціонального регіону Торонто отримають додаткові можливості подорожувати в інші пункти призначення зі зручною пересадкою в аеропорту Бориспіль, а сам аеропорт – новий імпульс для подальшого розвитку хаба», – зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька.

Вартість авіаквитків на рейси Київ – Торонто починається від 17 800 грн в обидва боки з урахуванням усіх податків та перевезення однієї одиниці багажу вагою до 23 кг. Продаж квитків ведеться як через сайт МАУ, так і агентства з продажу авіаперевезень.

Торонто стало шостим далекомагістральним напрямком МАУ. Раніше авіакомпанія відкрила польоти з Києва в Делі, Бангкок, Пекін, Коломбо і Нью-Йорк.

Интересные достопримечательности:Рубрики: Без рубрики
Вы можете отслеживать ответы на эту запись через RSS 2.0. Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не допускается.
Оставить Ответ

XHTML: Вы можете использовать, эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>