Нова кримінальна справа проти туроператора Join Up!


Нова кримінальна справа проти туроператора Join Up!

Поліція Києва відкрила кримінальне провадження за фактом заволодіння грошовими коштами шахрайським шляхом посадовими особами туроператора Join Up! Про це повідомив адвокат Віталій Сердюк на своїй сторінці в Facebook.

"9 липня 2018 року Головним управлінням Національної поліції м. Києва розпочато кримінальне провадження за фактом заволодіння службовими особами туроператора Join Up шахрайським шляхом грошовими коштами громадян в особливо великих розмірах", — заявив адвокат. За його словами, "дії цього туроператора набули масового характеру".

"Тисячі ошуканих громадян і жодної реакції як представників влади, так і правоохоронних органів. Тому адвокатське об'єднання Aver Lex 5 липня звернулося до Національної поліції з відповідною заявою… Всіх постраждалих закликаємо звертатися до Національної поліції", — заявив Сердюк.

Як повідомлялося, у червні і на початку липня українські туристи застрягали на кілька днів після відпочинку за кордоном. Зокрема, через конфлікти туроператорів з авіаперевізниками. Так, українці застрягали у Тунісі, Албанії, на іспанському острові Мальорка, Грузії, Єгипті, Туреччині та інших курортних країнах.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Госавиаслужба проверила украинские самолеты

Большинство туристов не хочет лететь на Bravo Airways

В аэропорту Харьков объяснили ситуацию с запретом на полеты самолета SkyUp

Интересные достопримечательности:Рубрики: Без рубрики
Вы можете отслеживать ответы на эту запись через RSS 2.0. Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не допускается.
Оставить Ответ

XHTML: Вы можете использовать, эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>