Одноразова електронна віза для іноземців коштуватиме $65


Одноразова електронна віза для іноземців коштуватиме $65

​Міністерство іноземних справ назвало вартість одноразової електронної візи для іноземців. Віза видаватиметься строком на 30 днів.

Вартість електронної візи для іноземців, яку планують впровадити найближчим часом, становитиме $65. Про це заявив директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев в інтерв’ю «Європейській правді». Він також зазначив, що видаватися така віза буде строком на 30 днів.

«Електронна віза буде одноразова, вона буде видаватися строком до 30 днів, вартість – $65. Паралельно зменшується кількість віз, що оформлюються в аеропортах, тобто Visa on arrival. А для країн міграційного ризику залишається оформлення віз у посольствах, зараз таких країн 70», – сказав Сергій Погорельцев. Візу надсилатимуть на електронну пошту, звідки документ треба буде роздрукувати для пред’явлення прикордонникам.

Нововведення розвантажить консульські пункти в аеропортах, коли одним рейсом прибуває 40-50 іноземців, яким на місці потрібно оформити візу, через що створюються черги.Рубрики: Без рубрики
Вы можете отслеживать ответы на эту запись через RSS 2.0. Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не допускается.
Оставить Ответ

XHTML: Вы можете использовать, эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>