Оглядовий майданчик на статуї «Батьківщина-мати» відкрито


Оглядовий майданчик на статуї «Батьківщина-мати» відкрито

​Оглядовий майданчик «Екстрим» на статуї «Батьківщина-мати», розташованій на території Національного музею історії України у Другій світовій війні, відкрили для відвідувачів.

Оглядовий майданчик розташований на висоті 91 м над землею, на щиті скульптури, буде доступний лише для людей, які досягли 18-річного віку. Підйом на вершину статуї передбачає фізичні навантаження, обов’язкову наявність спортивного взуття, зручного одягу та відбувається у супроводі інструктора. Атракціон працює з 10-18 у робочі дні, у вихідні до 19. Вартість підйому на майданчик – 300 грн.

Про це повідомляє у Facebook Департамент туризму КМДА. Варто згадати, що верхній оглядовий майданчик «Батківщини-матері» був закритий із 2003 року після того, як звідти викинувся 25-річний хлопець. Для відкриття майданчику на ньому вдосконалили заходи безпеки.

Водночас оглядовий майданчик «Краєвид», розташований на скульптурі на висоті 36,6 м, у зв’язку з ремонтними роботами закритий із 10 по 18 квітня.

10 лютого 2018 року директор Українського інституту національної пам’яті (УІНП) Володимир В’ятрович заявив, що з монумента мають зрізати герб СРСР. Декомунізація пам’ятника «Батьківщина-мати» може коштувати близько півмільйона гривень.

Интересные достопримечательности:Рубрики: Без рубрики
Вы можете отслеживать ответы на эту запись через RSS 2.0. Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не допускается.
Оставить Ответ

XHTML: Вы можете использовать, эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>