Про профілактику вад серця


Вадою серця в медицині прийнято називати аномалії у будові самого серцевого м’яза та розташованих поряд з серцем судин. При ваді нормальна серцева діяльність порушується.

Вади серця бувають вроджені і придбані. У разі вродженої вади серце має неправильну будову (зайвий отвір між камерами, деформовані клапани). Придбана вада виникає при невірному або несвоєчасному лікуванні ряду важких захворювань (сифілісу, ревматизму, атеросклерозу, сепсису і деяких видів травм). Деформується серцевий клапан, серце не може перекачувати кров ефективно — виникає серцева недостатність. Якщо вас зацікавив Новіган, переходьте за посиланням.

Попередити розвиток придбаної вади цілком можливо! Передусім — не допускати і своєчасно лікувати хвороби, в результаті яких може розвинутися вада. З особливою увагою слід відноситися до профілактики і лікування інфекцій ротової порожнини (хворих зубів, що руйнуються) і придатків носа. Треба частіше бувати на відкритому повітрі і періодично проходити санаторне лікування в зонах з м’яким кліматом.

При серйозних формах вади серця показано оперативне втручання. Зазвичай при цьому встановлюється штучний серцевий клапан.Рубрики: Без рубрики
Вы можете отслеживать ответы на эту запись через RSS 2.0. Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не допускается.
Оставить Ответ

XHTML: Вы можете использовать, эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>