«Укрзалізниця» планує запустити потяг «п’яти столиць» з Києва


«Укрзалізниця» планує запустити потяг «п'яти столиць» з Києва

​Акціонерна держкомпанія «Укрзалізниця» планує в цьому році запустити потяг Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига – Таллінн, а також потяги в напрямку Словаччина – Мукачеве – Будапешт.

Про це повідомив в. о. начальника «Укрзалізниці» Євген Кравцов в інтерв’ю УНІАН.

«У цьому році ми плануємо сполучення з країнами Балтії (Вільнюс – Рига – Таллінн) через Мінськ. Зараз ведуться активні переговори з білоруськими колегами, оскільки є потяг Мінськ – Київ, і треба врегулювати, щоб ці маршрути не перекривали одне одного. Білоруси хвилюються з цього приводу … Також ми плануємо потяг у напрямку Словаччина — Мукачеве — Будапешт», — сказав він.

Також, Кравцов зазначив, що ціна на потяг Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига – Таллінн буде на рівні 1200-1500 грн.

«Зараз ціна на авіаквиток до країн Балтії становить 2500-3000 грн. На наш погляд, ціна на потяг має бути вдвічі дешевшою для того, щоб ми могли конкурувати», – сказав він.

Як повідомляв УНІАН, раніше в. о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов заявляв, що «Укрзалізниця» планує запустити швидкісний потяг Київ – Гомель у 2018-2019 році для поліпшення залізничного сполучення з Білоруссю.Рубрики: Без рубрики
Вы можете отслеживать ответы на эту запись через RSS 2.0. Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не допускается.
Оставить Ответ

XHTML: Вы можете использовать, эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>