Підбір університету для майбутнього диплома в Україні


— Учні будуть прослуховувати теорію в форматі живих вебінарів з паралельним чатом, де вони прямо під час трансляції зможуть задавати питання. Практика буде в форматі онлайн-конференції, це, по суті, аналог живого спілкування в кімнаті. Головний момент цього курсу — потужна зворотній зв’язок і багато-багато практики. У вивченні мови теорія нічого не варто без практики, теорія без практики не підготує вас до ЦТ. Всі матеріали, підручники, мої особисті напрацювання і роздруківки — все буде доступно учням в електронному вигляді. Думаємо зробити окремий чат для батьків.

Ваша дитина або ви ж самі потребуєте в якісному вищу освіту за власним бажанням або за потребою подальшого кар’єрного росту? Таким питанням спантеличений був кожен з нас. Тут головне визначитися з професією, спеціалізацією і підібрати за місцем проживання або ж за рівнем утворення вищого навчального закладу. В Україні на сьогоднішній день налічується сотні різних університетів, як державних, так і приватних. Якщо порівняти всі ВНЗ країни, сформувати свій рейтинг або ж звернутися до загальнонаціонального рейтингу оцінки всіх університетів, то ми рекомендуємо вам надходити до Харківського національного університету радіоелектроніки (скорочено — «ХНУРЕ»). В даному університеті викладають складні технічні, прикладні та інформатика. Програма освіти постійно оновлюється, слідуючи за трендами і новими відкриттями в сфері радіоелектроніки, ІТ сфері та інших видах діяльності. Університет виглядає красиво, розташовується в самому центрі Харкова, всі кабінети, аудиторії і кімнати гуртожитку знаходяться в гідному відремонтованому стані. Також в університеті для учнів є сучасні комп’ютери, обладнання та інше постачання для прогресивного навчання молоді. Університет складається з 8 факультетів, 34 кафедр. В університеті навчається близько 7000 студентів за різними формами навчання. Более детально об университете узнать вы можете на сайте http://nure.ua/.

— Якби ви могли дати один, всього один короткий рада тим, хто збирається вивчати іноземну мову, сам або навчати дитину — що це був би за рада?

— Найголовніше — знайдіть свого викладача. Якщо вам пощастить з вчителями по життю — це реально дуже велике везіння. Шукайте не курси, які не репетитора, а Свого Вчителя.

Болонський процес — це не формальний перехід на двоступеневу систему вищої освіти. Він може заробити тільки після реального поділу навчання на загальну (бакалаврат) і спеціальну (магістратура) підготовку.

Довгий час популярним було поширене твердження, що «радянська система освіти — найкраща в світі і відходити від неї не можна». Навіть після майже тридцяти років я схильний з ним погоджуватися, але з одним застереженням: вона була кращою для свого часу. Тоді діяла жорстка система з такими ж цілями і способами їх досягнення. Навічно готували фахівців з гайок М5 і болтів М6, які погано розуміли один одного, проте кожен робив свою справу, і в плановому господарстві все погано-бідно працювало.

Радянська освіта того часу було елітним, з дуже жорстким відбором. У вузи надходило максимум 15% випускників шкіл, пільги не робили погоди: абітурієнти відбиралися в основному по успішності.Рубрики: Новости
Вы можете отслеживать ответы на эту запись через RSS 2.0. Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не допускается.
Оставить Ответ

XHTML: Вы можете использовать, эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>