Оренда квартир у Івано-Франківську


Здача об’єктів нерухомості в тимчасове користування — це відмінний спосіб отримати додатковий дохід, поліпшити своє матеріальне становище і забезпечити догляд за квартирою, що залишилася без нагляду. Однак дана діяльність вимагає знань, необхідно розуміти, кому слід здавати житло, які нюанси можуть за цим ховатися, і як убезпечити себе від можливих проблем з квартиронаймачами. Давайте розглянемо докладніше, як вигідно здати своє житло в оренду, і що рекомендують експерти. Оренда квартир Івано-Франківськ сьогоднi дуже вигодна, дошка оголошень про нерухомість в Україні TORRO, за допомогою якої люди знаходять оголошення без посередників та від власників нерухомості.

Чи вигідно здавати квартиру в оренду?

Всю нерухомість у Івано-Франківську, яку пропонують зараз в оренду, слід розділити:

  • об’єкти первинного ринку. Сюди входять квартири в новобудовах, в яких раніше ніхто не проживав;
  • квартири / будинку на вторинному ринку. Це обжиті приміщення, часто розташовані в будинках старовинних радянських будівель.

Якщо порівнювати сучасний орендний бізнес з тим, в якому стані він перебував ще 15-20 років тому, то складно сказати однозначно, чи став він вигідніше. Безумовно, якщо брати ситуацію на валютному ринку, то раніше здавати квартиру було вигідніше. Однак з іншого боку, стало більше споживачів, квартира в оренду почала більше користуватися попитом. Якщо 20 років тому основу цільової аудиторії складали молоді сім’ї з маленькою дитиною, то зараз до них приєдналися вже заможні самотні молоді хлопці і дівчата, часто — люди середнього віку. Здавати квартиру в орендне користування вигідно, знаючи плюси і мінуси потенційних квартиронаймачів, і зіставляючи їх з умовами пропонованого в найм житла.

Як це працює? Наприклад, ви — власник 1-кімнатної квартири у Івано-Франківську, розташованої в спальному районі обласного центру. Житло з євроремонтом, побутовим приладами, меблями і різними дрібницями, включаючи посуд, постіль і засоби особистої гігієни. Відповідно, вашою цільовою аудиторією є люди, які приїхали в місто на кілька днів, в основному — по роботі. Ідеальний варіант — здавати таку квартиру в оренду подобово.Рубрики: Советы Вам
Вы можете отслеживать ответы на эту запись через RSS 2.0. Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не допускается.
Оставить Ответ

XHTML: Вы можете использовать, эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>