Сонячні електростанції для економії електроенергії і отримання доходу за програмою “зелений” тариф


У цій статті ми розповімо і покажемо, як працює мережева сонячна електростанція. Чому вона вигідна і окупається в мінімальні терміни.

І так, до нас надходить багато запитань, як же працює мережева сонячна електростанція, якщо в ній немає акумуляторних батарей? Основний плюс мережевий сонячної електростанції, якраз, у відсутності акумуляторних батарей. Такий формат станції, не дасть вам повної автономії і незалежності від міської мережі, але саме такий формат оптимальний і практично безальтернативний, якщо головне завдання для вас — це економія електроенергії і зниження рахунків за електрику. Відсутність акумуляторних батарей, значно здешевлює станцію, в порівнянні з гібридними (акумуляторними) системами і дозволяє досягти тривалого терміну експлуатації мінімум — 25 років. Заказати сонячні електростанції для економії електроенергії і отримання доходу за програмою “зелений” тариф ви можете тут www.atmosfera.ua/uk/novini/zelenij-tarif-v-kredit/.

Додавання в систему акумуляторів можливо, але це тягне за собою збільшення ціни, майже в два рази і, на жаль, зниження надійності, тому що найбільш часто використовувані в системах гелеві (GEL) і AGM акумулятори, необхідно буде замінити вже через 5 років, що значно збільшить термін окупності системи. Можна розглянути варіант установки літієвих або карбонових акумуляторів, з реальним терміном служби вище 10 років, але в такому випадку вартість системи виросте ще більше і, відповідно, також значно збільшить термін окупності. Хоча зазначимо, що нові карбонові акумуляторні батареї, в даний час найбільш ефективний варіант (кількість циклів (2500 при DoD 80%) в 8 разів вище, ніж у GEL і AGM акумуляторів), але ми рекомендуємо їх використовувати в тих системах, де обов’язково потрібно захист від відключень електроенергії і потрібна максимальна автономія. Тому ми завжди рекомендуємо спочатку визначитися із завданням, яке ви ставите перед покупкою сонячних модулів:

  1. Якщо головне завдання — економія електроенергії, то оптимальний варіант це Безакумуляторна мережева сонячна електростанція (grid-tie).
  2. Якщо вам необхідний додатковий захист від відключень електроенергії то — гібридна сонячна електростанція (on-grid). Де мережева сонячна електростанція, доповнюється безперебійної акумуляторною системою.

І так, як же працює мережева сонячна електростанція. Сонячні батареї є першим джерелом електроенергії, основна мережа другим. Мережевий сонячний інвертор, завжди «спирається» на зовнішню напругу міської мережі 220/380 В. Одержану від сонячних модулів енергію він пріоритетно направляє на харчування навантажень (ваші електроприлади), підлаштовуючись під синусоїду мережі, трохи підвищуючи напругу на стороні споживача, за рахунок цього знижуючи ток, який йде від міста, тобто від міста ми нічого не споживаємо (лічильник не крутиться). У будь-який момент часу сонячна енергія використовується пріоритетно. Економія відбувається в той період, коли світить сонце, то є днем. А значить ми будемо економити на більш високому денному тарифі.Рубрики: Советы Вам
Вы можете отслеживать ответы на эту запись через RSS 2.0. Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не допускается.
Оставить Ответ

XHTML: Вы можете использовать, эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>